novinky   prodej   podpora   ke stažení  
home
software
projekty ist
bezpečnost
rozpis

vlastnosti
ukázky

Na hlavní stránku produktu  Ukázky programu Rozpis 1.1 Profi

Na záložce pracovníci lze nyní specifikovat zakázané směny pracovníka (nebude do nich generován) a kategorii pracovníka.

K dispozici je možnost definovat nastavení normy samostatně pro jednotlivé kategorie. Takto lze mít kategorii, která si počítá za jeden odpracovaný den/dovolenou např. 7,5 h. a současně další kategorii, pro kterou se počítá např. 8 hod. Tyto rozdíly jsou následně zohledněny v hodinových výpočtech a v práci generátoru.

V souladu s novou úpravou zákoníku práce program dovoluje nastavit zúčtovací (vyrovnávací) období, které se promítne do výpočtů převáděných hodin. Převáděné hodiny se počítají průběžně od začátku zúčovacího období. To znamená, že pokud měl pracovník například v lednu +20 h. přesčas a v únoru -5 h., bude mít na začátku března hodinové konto +15 h.

Samozřejmostí je i možnost přehledného zobrazení odpracovaných hodin.

Rozšířena byla i záložka směn. V každé směně se dají definovat pracovní místa s ohledem na kategorie pracovníků. Různým dnům v týdnu se nyní dají přiřadit i různé směny. Směny mohou také sdílet stejnou zkratku, bez ohledu na to, zda se jedná o rozdílné typy směn.

Pro zlepšení práce v ručním režimu je k dispozici sada funkcí pro práci se směnami, možnost operací nad vybranými dny a v neposlední řadě i dynamická statistika pracovníka poskytující ucelený přehled o přidělených směnách, odpracovaných hodinách, dnech volna atd.

K dispozici je zcela nová, integrovaná sekce pro nastavování parametrů programu

Sestavy s rozpisem směn byly rozšířeny o varianty, kde jsou pracovníci v řádcích a dny ve sloupcích nebo nebo dny v řádcích, směny ve sloupcích a používají se jen iniciály pracovníků. Dále je možno částečně přizpůsobit vzhled celé sestavy.

Pro lepší orientaci v dovolených je nyní k dispozici i jejich grafický přehled